Patronat: Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej.
Współpraca: (przedstawiamy kilka z wielu firm).

92 dni otwarte dron2fl

Kariery naszych absolwentów - Basia Rogaczewska

Dziś w naszym cyklu "Kariery absolwentów" Basia Rogaczewska, która blisko rok temu ukończyła "odzieżówkę".

Basię wielokrotnie oglądaliśmy na pokazach organizowanych przez ZSPM. Teraz możemy ją podziwiać na wielu innych wybiegach. Jak to się stało, że została cenioną modelką? Przeczytajcie.

wybory miss ziemi łódzkiej

Jestem zakochana w modzie od wielu lat. Już w gimnazjum wiedziałam, że chcę zostać modelką, ale kompletnie nie wiedziałam jak się za to zabrać. Wiele osób mówiło mi, że jestem za niska, za gruba, mam zbyt pospolitą urodę i w ogóle nie nadaję się na modelkę. Takie słowa bardzo mnie zniechęcały i z czasem uwierzyłam, że są prawdziwe. Zostawiłam marzenia o modelingu na kilka lat...
Wszystko zmieniło się w zeszłym roku, kiedy wzięłam udział w konkursie Miss Ziemi Łódzkiej, co prawda nie zdobyłam żadnego tytułu, ale bardzo dużo się nauczyłam. Zrozumiałam, że jeśli chce się w życiu coś osiągnąć to trzeba na to bardzo ciężko pracować, bo nic nie przychodzi do nas samo. Uwierzyłam w siebie i w to, że niczego mi nie brakuje, abym mogła spełnić swoje marzenia. Od tamtego czasu zrobiłam naprawdę duży krok w stronę mojej kariery. Pojawiłam się ponad 100 razy na wybiegu, prezentując kolekcje wybitnych projektantów zarówno polskich jak i zagranicznych, zrobiłam mnóstwo sesji zdjęciowych z wieloma fotografami. Moim największym sukcesem jest wystąpienie jako modelka w kampanii włoskiej marki kosmetyków do włosów, którą do Polski wprowadził jeden z najlepszych fryzjerów w Polsce. Ostatnio miałam przyjemność chodzić w pokazie pewnej projektantki z Czarnogóry. Kilka dni później znalazłam swoje zdjęcie w jednej z czarnogórskich gazet, co również było dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Na chwilę obecną interesuje się mną jedna z topowych agencji modelingowych w Polsce. Mniej więcej miesiąc temu byłam również na spotkaniu z bookerem z agencji modelingowej w Mediolanie. Oni również są zainteresowani współpracą ze mną, więc bardzo możliwe, że niedługo wylecę na kontrakt pracować jako modelka w Mediolanie!

Teraz nie pozostaje mi nic innego jak tylko dalej spełniać swoje marzenia i pracować nad sobą, aby być jeszcze lepsza w tym co kocham. A jeśli mogę wam coś doradzić to nigdy się nie poddawajcie i nie pozwólcie, żeby ktokolwiek odebrał wam wasze marzenia czy wmówił, że nie możecie czegoś osiągnąć. Ciężką pracą możecie osiągnąć dosłownie wszystko!

Basia Rogaczewska

 

 

 

Nie pozostaje nam nic innego jak wyrazić słowa uznania i pogratulować Basi tak wspaniale rozwijającej się kariery. Życzymy dalszych sukcesów.Pamiętajcie...Ciężką pracą możecie osiągnąć dosłownie wszystko!

zdjęcia: ZSPM oraz Dzień Dobry Łódź


Więcej zdjęć na profilu facebookowym Basi.

 

 

 

 

Kontakt i serwisy na których jesteśmy

Zespół Szkół Przemysłu Mody w Łodzi.
ul. Naruszewicza 35. 93-161 Łódź
tel./fax 42 643-35-19
zspm@zspm.net
kontakt@zspm.elodz.edu.pl