Korepetycje miejskie.


Drodzy Absolwenci, wzorem lat ubiegłych również i w tym roku zostaną uruchomione Miejskie Korepetycje pod patronatem Prezydenta Miasta Łodzi. Zajęcia będą prowadzone w siedzibie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
w Łodzi przy ul. Żeromskiego 115 i planowane są w terminie od 29 lipca do 9 sierpnia 2019 r.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na bezpłatne zajęcia w dogodnym dla siebie terminie zgodnie z poniższym harmonogramem:

29 lipca 2019 r. – 9 sierpnia 2019 r. (dwa tygodnie)

Dzień tygodnia

Przedmiot

godzina

poniedziałek

matematyka (3 grupy)

9.00-13.00

środa

matematyka (3 grupy)

9.00-13.00

piątek

matematyka (3 grupy)

9.00-13.00

   

Specjalnie dla gimnazjalistów

26 stycznia odbyło się w naszej szkole pierwsze spotkanie dla uczniów gimnazjów, zainteresowanych podjęciem nauki w naszej szkole.Goście obejrzeli prezentacje multimedialne przybliżające ofertę edukacyjną ZSPM oraz filmy, na których zarejestrowano pokazy mody, między innymi zrealizowane we Włoszech w ramach międzynarodowego projektu przygotowanego przez naszą szkołę.Gimnazjaliści zainteresowani technikum technologii odzieży zwiedzali pracownie praktycznej nauki zawodu. Mieli okazję obserwować pracę nowoczesnych maszyn odzieżowych np.: filcarki czy hafciarki. Mogli również samodzielnie sprawdzić jak pracuje się na wymienionych maszynach.
Spacerując po pracowniach szkolenia praktycznego, obserwowali w jaki sposób uczennice klasy pierwszej technikum technologii odzieży upinają tkaniny na manekinach i sylwetkach swoich koleżanek.Z kolei uczniowie zainteresowani technikum cyfrowych procesów graficznych mieli okazję zobaczyć pracę maszyn poligraficznych, pracę w studio : FOTO oraz otrzymać pamiątkowe zdjęcia wykonane przez uczniów.


Ciekawym doświadczeniem dla wszystkich było zwiedzanie „studia wizażu”, w którym odbywają się zajęcia słuchaczy szkoły policealnej, kształcących się w zawodzie technik usług kosmetycznych. Chętni mogli wziąć udział zajęciach z decupage.Kolejny „dzień otwarty” w naszej szkole już 31 stycznia (czwartek) w godz. 10-13. Serdecznie zapraszamy.  • IMG_4641
  • IMG_4643
  • IMG_4645
  • IMG_4646
  • IMG_4647
  • IMG_4653
  • IMG_4656
  • IMG_4661
  • IMG_4679
  • IMG_4686
   

PROCEDURY BEZPIECZNEGO POBYTU UCZNIÓW W SZKOLE/

POSTĘPOWANIA NAUCZYCIELI W SYTUACJACH ZAGROŻENIA MŁODZIEŻY DEMORALIZACJĄ

Pobierz

   

   

Współpraca i Patroni  

PATRONI

 

Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów
Politechniki Łódzkiej

 

 

 

PARTNERZY

 

Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Łodzi

im. Arego Sternfelda.

 Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Łodzi

 

   

   

   

   

Kliknij w obrazek i zobacz jakie mamy maszyny poligraficzne!

   

Zobaczcie wyposażenie pracowni odzieżowych

   
Copyright © 2013 Zespół Szkół Przemysłu Mody (www.zspm.net)

Szanowni Państwo Administratorem danych osobowych jest Zespół Szkół Przemysłu Mody im. Błogosławionej Matki Teresy z Kalkuty w Łodzi, z siedzibą 93-161 Łódź, ul. Naruszewicza 35 reprezentowany przez Dyrektora - Panią Halinę Włodarczyk, tel. 42 643 35 19. Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w celu realizacji ciążących na administratorze obowiązków prawnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, a w zakresie w jakim podanie danych osobowych jest dobrowolne (np. upublicznianie wizerunku) – na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) Pełna wersja klauzuli informacyjnej dostępna jest po linkiem RODO i Polityka Prywatności. Na naszych stronach znajdują się pliki Cookies, które służą między innymi do generowania statystyk oraz udostępniania pewnych usług. Te niewielkie tekstowe pliki zapisywane są na Państwa urządzeniach. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na nie prosimy opuścić stronę lub zablokować ciasteczka w opcjach swojej przeglądarki. RODO i Polityka Prywatności